KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795009
nr 1679 5009
Hans Tombrock
(1895-1966), Tyskland
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 54x68 cm, yttermått inklusive ram: 72x86 cm
Hans Tombrock, tysk bildkonstnär född 1895, död 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:18:59
14/2 21:16:38