KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795009

nr 1679 5009

Hans Tombrock

(1895-1966), Tyskland

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 54x68 cm, yttermått inklusive ram: 72x86 cm

Hans Tombrock, tysk bildkonstnär född 1895, död 1966.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:18:59

14/2 21:16:38 1      Vinnande bud

Hans Tombrock

Läs mer om Hans Tombrock